KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204597
nr 1420 4597
Signerad, L Carlson, 1948, väderkvarn. Olja på duk, 60x84cm, yttermått inklusive ram: 75x100cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:50:13
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)