KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204597

nr 1420 4597

Signerad, L Carlson, 1948, väderkvarn. Olja på duk, 60x84cm, yttermått inklusive ram: 75x100cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:50:13